OBJEDNÁNÍ K ZÁVODNÍMU LÉKAŘI

Na prohlídku si s sebou přinesu:

Do políčka „Váš vzkaz lékaři“ vyplním firmu, která mě na prohlídku odesílá a typ prohlídky (vstupní, periodická, mimořádná, výstupní).

Rozumím

Top Moravia Health
Závodní lékař
lékař pracovnělékařských služeb

Znáte pojem závodní lékař a pracovnělékařské služby?

Závodní lékař je historickým pojmem, který byl užíván dlouhá desetiletí a v běžné populaci stále přežívá. Současným označením je „lékař pracovnělékařských služeb“, ale protože mnoho lidí tento pojem vůbec nezná a netuší, o co se jedná, dovolíme si občas používat starší a výstižnější označení závodní lékař i v současné době. Jinak platí závodní lékař = lékař pracovnělékařských služeb.

Proč prohlídka závodním lékařem?

Tuto povinnost stanovuje stávající legislativa (Předpis 79/2013 zákona 373/2011 – Vyhláška o pracovnělékařských službách, Zákoník práce), která ukládá všem zaměstnavatelům, aby před přijetím do pracovního poměru a dále ve stanovených intervalech zaměstnanci absolvovali předepsaná lékařská vyšetření. Cílem je eliminovat případná rizika poškození zdraví vyplývající z pracovního zařazení.

Co je k prohlídce zapotřebí?

Prohlídky se na našem pracovišti provádějí výhradně v objednaném termínu. S sebou si doneste výpis z dokumentace od Vašeho praktického lékaře (pokud je Vaším praktickým lékařem přímo naše pracoviště, výpis netřeba - dokumentaci máme k dispozici), žádost o provedení lékařského vyšetření vyplněnou Vaším zaměstnavatelem (kde je přesně uvedeno kdo je Vaším zaměstnavatelem, na jakou pozici nastupujete či pracujete, v jaké kategorii jste zařazeni a jaká prohlídka je vyžadována) a nezapomeňte si s sebou přinést vzorek ranní moči.

Jak se k prohlídce objednat?

Nejjednodušší je objednávka přes internet.

Vyplňte potřebné údaje včetně emailové adresy (bez tohoto údaje nelze objednávku provést).

Do políčka „Váš vzkaz lékaři“ vyplňte prosím název firmy, která Vás na lékařskou prohlídku odesílá a typ prohlídky (vstupní, mimořádná, periodická nebo výstupní).

Pokud není možné internetovou objednávku dokončit, využijte telefonního kontaktu 533 306 481.

Sestřička, která uvedenou linku obsluhuje, se však v daný moment může věnovat pacientům a není v jejích silách Váš telefonát vyřídit. Lze využít též emailovou adresu evidence@tmhklinika.cz.

 

 

Kde naši ambulanci najdete?

V 5. patře polikliniky na Viniční ul. 235, Brno 615 00

Ordinační hodiny:

pondělí, úterý, středa      07:30–14:30

Absence: 7.–16. 8. 2023

Jak se k nám dostanete?

Tramvaj č. 9 - zastávka Juliánov (konečná stanice)
Autobus č. 58, 78 - zastávka Juliánov
Autem - parkoviště v blízkosti polikliniky